podziękowanie

Każde wsparcie  dla niepełnosprawnej córki Małgorzaty  Grzegrzółki jest dla nas  bardzo ważne i cenne ale dodatkowo jako rodzice ale także i w imieniu niepełnosprawnej córki Małgorzaty chcemy podziękować firmie Inter Europol za okazaną pomoc w tym co ona robi i co jest jej pasją czyli pływanie. 

To państwo daliście jej to wsparcie dzięki któremu od wielu lat startuje na zawodach w Polsce jak i zagranicą.

To dzięki państwa firmie możliwe było zebranie bardzo dużej dokumentacji medycznej w  wersji angielskiej i przesłanie do Międzynarodowego Komitetu Paraolimpijskiego w Bonn celu rozpatrzenia ponownej klasyfikacji  i możliwości ponownego udziału na międzynarodowej komisji klasyfikacyjnej. Był to okres 8 lat zbierania dokumentów i tłumaczeń. 

2 komisje w Berlinie oraz kolejna komisja w Hiszpanii w Sanu Cugat.
W marcu tego roku dostaliśmy odpowiedź z  Bonn .   

Medical Review Request - 18622 - Grzegrzolka Malgorzata (POL) Dear Robert, We are writing in regard to the Medical Review Request submitted on behalf of Athlete 18622 – Grzegrzolka Malgorzata (POL) who currently holds the Sports Class S8 / SB7 / SM8 and Sport Class Status Review 2022. World Para Swimming (WPS) has reviewed the submitted documentation and agrees to accept the Medical Review Request. WPS has amended the Sport Class Status of Athlete Grzegrzolka Malgorzata to Review which will allow the Athlete to undergo Athlete Evaluation at the next available opportunity. Please note, this does not guarantee a change in Sport Class upon re-evaluation.

Jovana Zrnzevic
WPS Classification Co-ordinator International Paralympic Committee

Dla niepełnosprawnej córki ważne jest wszystko. Sprzęt ortopedyczny, środki farmakologiczne, wózek inwalidzki, ortezy  za pomocą których się porusza ale też to co lubi i robić i co sprawia jej wiele radości.

Jest to sport który uwielbia ale jednocześnie jest to systematyczna dawka rehabilitacji na treningach oraz na siłowni.

Ewa i Roman Grzegrzółkowie

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie. PIXEL_LINK_LEGAL_TEXT